W Starachowicach będzie nowy blok! Co to oznacza?

Na terenie Starachowic ma pojawić się nowy blok i tym samym przybędzie 39 mieszkań na wynajem. Co jeszcze możemy powiedzieć na ten temat?

Będzie się działo!

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że za realizację ma odpowiadać firma „Nowbud” z Kielc. Wiadomo również, że koszt inwestycji ma w przybliżeniu wynieść ok. 11,5 miliona złotych. Wypada do tego dodać, że mamy do czynienia z oficjalną informacją – wieści podało Starachowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Wspólny Dom”.

Blok pojawi się na działce między supermarketem a Spółdzielnią Mieszkaniową Lokatorsko-Własnościową „Wanacja”. Jak też już było powiedziane, do wynajęcia będzie 39 mieszkań. Warte podkreślenia jest również to, że ostatnio możemy mówić o budowie osiedl przez firmy prywatne. Z drugiej strony i tak zapotrzebowanie jest spore. Gdyby potrzeba było konkretów, czas zainteresować się sytuacją przy ulicy Piłsudskiego. Dla niezorientowanych – liczba chętnych trzykrotnie przekroczyła liczbę lokali. Można więc powiedzieć, że w Starachowicach dzieje się sporo i prawdopodobnie w najbliższym okresie nic się nie zmieni.

Jeśli interesujesz się życiem w stolicy województwa, warto zajrzeć pod ten adres.