Zatrzymano posiadaczy narkotyków

Policjanci podczas pracy muszą mierzyć się z różnymi sytuacjami. Wielokrotnie są to bardzo trudne sytuacje, ale nie można też zapominać o tych nietypowych. Za takie można uznać choćby działania, które mają miejsce niejako przypadkiem.

Piątkowe popołudnie

Zresztą wystarczy odnieść się do tego, co działo się w piątkowe popołudnie – starachowiccy policjanci otrzymali informację o kradzieży. Zgłoszenie dotyczyło jednego ze sklepów na terenie miasta. Mogło się wydawać, że zgłoszenie nie będzie w żaden sposób nietypowe, ale stało się inaczej.

Przy podejrzanym 29-latku znaleziono zawiniątko, które wstępnie określono marihuaną. Mężczyzna może spodziewać się teraz poważnych problemów. Warto też dodać, że ta sytuacja pokazuje coś jeszcze – ludzie potrafią być bezczelni. Oczywiście szczegóły nie są znane, ale mamy kradzież i przy okazji okazuje się, że zatrzymany ma (najprawdopodobniej) marihuanę. Trudno określić to inaczej niż bezczelnością.

Choć z drugiej strony czasem policjanci mogą liczyć na łatwiejsze zadanie – to też ważne. Musimy również pamiętać, że policjanci mogą mieć problem z tym, aby wszędzie zdążyć.