Okulary przeciwsłoneczne Prada – wspaniały styl i mocna ochrona oczu

Nie musisz interesować się światem mody, aby znać nazwę tej marki, która istnieje już od ponad wieku. Ale Prada to nie tylko torebki oraz buty, będące synonimem elegancji i luksusu. Od przełomu wieków proponuje także jedyne w swoim rodzaju okulary przeciwsłoneczne. Podobnie jak pozostałe dodatki, także one łączą w udany sposób najwyższej klasy estetykę z doskonałymi materiałami wykonania. Efekty są oszałamiające!

Prada – marka, której można zaufać

Już na pierwszy rzut oka okulary Prada wydają się być czymś niezwykłym. Każdy ich element ma w sobie powiew luksusu, a niezależnie od swojego kształtu, oprawki to hołd dla klasyki w połączeniu z oryginalnością. Nie może to jednak dziwić – Prada zawsze stawiała na innowacje, które przekładają się na wysoką estetykę oraz funkcjonalność. Taka filozofia stoi za marką od początku jej istnienia.

Dlatego sygnowane przez Prada okulary przeciwsłoneczne są wyborem dla każdej osoby, które chce poczuć komfort i zapewnić sobie doskonały look. Przygotowano pełen wybór kształtów oprawek – od klasyki, czyli okrągłych i kwadratowych, po kocie oczy i nieregularne. Każdy kształt ma kilka swoich wersji – od stonowanych po bardziej nonszalanckie, dzięki czemu możesz dobrać takie, które najlepiej będą odzwierciedlać Twój charakter. Oferta Prada jest tak szeroka, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Okulary przeciwsłoneczne Prada – trwałość i ochrona

Piękno musi być ponadczasowe, dlatego Prada do produkcji swoich okularów przeciwsłonecznych wykorzystuje najlepsze materiały. Są one lekkie i cechują się solidnością, dzięki czemu nie tylko nie męczysz się podczas ich długotrwałego noszenia, ale masz także pewność, że nie ulegną złamaniom. Czy są to okulary przeciwsłoneczne damskie czy męskie, wykonanie oprawek z włókna węglowego, tworzyw sztucznych lub stali nierdzewnej jest gwarantem ich trwałości.

Zastosowane w oprawkach soczewki mają filtry UV, skutecznie chroniące oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym. Producent oferuje ponadto okulary z polaryzacją oraz lustrzanki. Dzięki temu dodatkowo podniesiesz komfort widzenia. Dodając do tego fakt, że okulary przeciwsłoneczne Prada pasują do wielu stylizacji – tych luźnych i tych casualowych – mamy tu dodatek, bez którego nie sposób się obejść.

Prada – stać Cię na to!

Na stronie online oraz w salonach stacjonarnych Trendy Opticians znajdziesz szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych marki Prada w bardzo przystępnych cenach. Na stronie internetowej możesz również sprawdzić, jak wyglądasz w wybranych. Umożliwia to wirtualna przymierzalnia.

A co istotne – zarówno w salonie, jak i na stronie wszystkie okulary Parda dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Jakich? Zobacz to już dzisiaj!