w ,

Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże

Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże. Zatrzymanie zostało dokonane dzięki Wydziałowi do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich.

O co chodzi?

Zatrzymanie pierwszej osoby miało miejsce 3 września. Chodzi o 27-latka, którego podejrzewa się o przywłaszczenie telefonu i pieniędzy. Mężczyźnie grozi do pięciu lat pozbawienia wolności. Druga osoba to 61-latek, którego policja zatrzymała 7 września. W przypadku starszego z mężczyzn sprawa jest poważniejsza, możliwa kara to nawet 7,5 roku więzienia. Sprawa jest poważniejsza, ponieważ mężczyzna działał w warunkach recydywy. Wypada też dodać, że podejrzenia dotyczą kilku przywłaszczeń sprzętu elektronicznego.

Uważajmy na siebie

Policja robi wszystko, aby dbać o bezpieczeństwo, ale ostrożności nigdy dosyć. Jeżeli ktoś w naszym otoczeniu zachowuje się podejrzanie, w żadnym wypadku nie należy tego lekceważyć. Troska o bezpieczeństwo to coś, o czym trzeba pamiętać zawsze.

Oczywiście nie każde podejrzane zachowanie oznacza, że mamy do czynienia ze złodziejem. Warto jednak mieć na uwadze, że złodzieje mogą ponawiać swoje działania.

Kto będzie kierować Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Starachowicach?

Kino Kultura wraca