Kino Kultura wraca

Dobra wiadomość dla tych, którzy czekali na powrót Kina Kultura – w najbliższy piątek kino wznawia działalność! Trzeba jednak mieć na uwadze, że widzów czeka nowa rzeczywistość.

Nowa rzeczywistość

Jak się można domyślić, kino będzie funkcjonować inaczej niż kiedyś. Chodzi o środki bezpieczeństwa, które mają zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Niemniej jednak musisz pamiętać o tym, że wiele zależy również od klientów. Walka z koronawirusem to nasza zbiorowa odpowiedzialność.

Odnosząc się do szczegółów, na pewno należy zacząć od zakupu biletów. Przede wszystkim zachęcamy do zakupów przez internet. Jeżeli zakup przez internet nie jest możliwy, pamiętaj o odstępie w kolejce. Co więcej, liczba miejsc jest ograniczona (można zajmować co drugie miejsce). Przed wejściem na salę kinową konieczna jest dezynfekcja. Do tego trzeba zasłaniać usta i nos – w tym celu możesz skorzystać z maseczki lub przyłbicy.

Kino wraca premierą filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Jest to film, który bez wątpienia zapowiada się na kinowy hit!