Smutne wiadomości od świętokrzyskiej Policji: Odszedł od nas młodszy aspirant Paweł Plewniak

Z ogromnym bólem pragniemy przekazać informację, że 19 marca 2024 roku opuścił nas młodszy aspirant Paweł Plewniak, nasz szanowany Kolega i bliski Przyjaciel. Zmagając się z ciężką chorobą, Paweł odszedł w wieku 41 lat. Jego odejście to wielka strata dla żony, dwojga dzieci oraz całej rodziny i bliskich, którym pozostawił niewyobrażalny smutek – takie wstrząsające wiadomości podała Świętokrzyska Policja na swojej oficjalnej stronie.

Paweł Plewniak rozpoczął swoją służbę w strukturach Policji w lipcu 2004 roku. Początkowo był powiązany z Komisariatem Kolejowym Policji na terenie Warszawy, gdzie pełnił funkcje w dziale prewencji. W lipcu 2008 roku przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w mieście Starachowice, gdzie kontynuował służbę w Wydziale Prewencji, Ruchu Drogowego oraz Wydziale do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczością Nieletnich.

Pamięć o Pawle Plewniaku zawsze będzie żywa w naszych sercach. Będziemy go pamiętać jako kolegę z uśmiechem na twarzy, pełnego życzliwości i gotowego do pomocy. Był niezastąpionym partnerem w codziennych zadaniach, zawsze otwartym na potrzeby innych i reagującym na prośby o wsparcie. Bez względu na sytuację, był doskonałym towarzyszem służby.