Spotkanie Marka Materka z mieszkańcami Ostrowca Świętokrzyskiego

Marek Materek, lider Nowej Demokracji TAK, odbył spotkanie z mieszkańcami Ostrowca Świętokrzyskiego. Jego celem było przekonanie ich do oddania swojego głosu właśnie na jego kandydaturę podczas zbliżających się wyborów. Wskazywał na swoje dokonania z czasu sprawowania urzędu prezydenta Starachowic, by podkreślić swoją skuteczność i determinację.

Materek zauważył, że wiele partii politycznych składa obietnice przedwyborcze dotyczące budowy nowych mieszkań na wynajem. Jednak to w Starachowicach, pod jego przewodnictwem, te inwestycje faktycznie zostały zrealizowane. Co więcej, podkreślał, że proces budowy trwa nadal. Podobnie ma się sytuacja z bezpłatnym transportem publicznym – wielu polityków obiecuje jego wprowadzenie, ale to w Starachowicach, za kadencji Materka, ta zmiana została wprowadzona.

W trakcie spotkania Marek Materek okazał wdzięczność mieszkańcom za dotychczasowe wsparcie. Zachęcił także do udziału w kolejnych spotkaniach, które mają nastąpić już po zbliżających się wyborach.