Zagrają dla Ukrainy

Okazywanie wsparcia Ukraińcom to temat, w przypadku którego można rozmawiać naprawdę długo. Nie inaczej jest w Starachowicach – w najbliższą sobotę (12 marca) odbędzie się koncert „Solidarni z Ukrainą”.

Kolejna taka sytuacja

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, gdy w Starachowicach mamy publiczną inicjatywę solidarności z Ukrainą. Chodzi oczywiście o wiec, który odbył się na rynku.

Na temat zbliżającego się koncertu trudno powiedzieć coś konkretnego. Na pewno można usłyszeć o tym, że organizatorzy zapraszają do udziału. Zaproszenie dotyczy pomocy w realizacji, jak i wzięcia udziału w koncercie. Warte odnotowania jest również to, że możemy mówić o poszukiwaniu chętnych wokalistów i grup tanecznych. Osoby zainteresowane powinny zadzwonić pod numer 600 684 872.

Wstęp wolny, ale należy pamiętać o tym, że podczas koncertu będzie trwać zbiórka pieniędzy dla Ukraińców. Nie trzeba chyba dodawać, że potrzeby są ogromne i co za tym idzie, nawet najdrobniejsza pomoc ma spore znaczenie. Do tego nikt z nas nie wie, jak długo jeszcze potrwa wojna.