Dzwony czy rurki? Jakie jeansy są w modzie?

Czy spodnie jeansowe plus size typu dzwony są obecnie modne?

Dzwony, czyli spodnie jeansowe charakteryzujące się rozszerzającymi się nogawkami, były prawdziwym hitem lat siedemdziesiątych. To właśnie ten model spodni kojarzy się z hipisami, których określano również mianem dzieci kwiatów. Mimo wielu lat, które upłynęły od pojawienia się tych spodni w modzie, nadal warto po nie sięgać. Po ważne, jeśli chodzi o spodnie jeansowe plus size, to właśnie dzwony są prawdziwym hitem. Świetnie równoważą one proporcje sylwetki, sprawiając, że nogi wydają się dużo szczuplejsze niż są w rzeczywistości. Dzwony warto nosić z butami na wysokim obcasie. Wówczas sylwetka będzie wydawała się na jeszcze mniejszą.

Jeansy rurki – czy warto sięgać po takie spodnie?

Rurki to bardzo opięte, obcisłe spodnie, które zwężają się ku dołowi. Sprawiają one, że nogi wydają się dłuższe. Świetnie modelują również sylwetkę, nadając jej pożądane proporcje. Obecnie są to jedne z najmodniejszych spodni, które warto mieć w swojej szafie. Nie muszą obawiać się ich również kobiety plus size. Aby jednak w rurkach wyglądać dobrze, trzeba mieć naprawdę szczupłe nogi. Górna część ciała może być zdecydowanie bardziej masywna. Z uwagi na to, że są to spodnie o bardzo prostym kroju, można bez przeszkód zestawiać je z barwną, fantazyjną górą. Doskonale prezentują się również z długą – kończącą się za biodrami – koszulą.

Dzwony i rurki to jedynie niewielki wycinek modeli dostępnych w sprzedaży spodni jeansowych. Panie, które chcą kupić spodnie jeansowe plus size, mogą odwiedzić sklep Tono.pl. Szeroki wybór wzorów, modeli i kolorów sprawia, że każda kobieta bez względu na noszony rozmiar, może dzisiaj cieszyć się perfekcyjnie dopasowanymi do własnej sylwetki spodniami jeansowymi.