Charytatywny event

Już niedługo czeka nas V Charytatywny Event dla Patryka Niekłania. Chodzi o cykl wydarzeń (wszystkie wydarzenia zaplanowano na grudzień), który ma na celu zbiórkę pieniędzy dla Patryka.

Co możemy powiedzieć na temat tej historii?

Niekłań to mieszkaniec Starachowic, który trzy lata temu pojawił się w programieMam Talent”. Udział w tym programie można określić piękną historią, która poprzedziła nieszczęśliwy wypadek. Skutki tego wypadku odczuwalne są cały czas. Patryk długo znajdował się w śpiączce, obecnie możemy mówić o stawianiu pierwszych samodzielnych kroków. Niemniej rehabilitacja jest bardzo droga, ponieważ jej koszt waha się od 20 do 30 tysięcy miesięcznie. Warto też podkreślić, że za Starachowicki Event Charytatywny odpowiada Konrad Rączka wraz z grupą wolontariuszy. Event organizowany jest po raz piąty, ale wsparcie dla Patryka zapewniane jest po raz trzeci.

O szczegółach można rozmawiać długo – czekają nas liczne wydarzenia sportowe i artystyczne. Ważne jest też to, że po raz pierwszy można mówić o udziale gastronomii. Udział gastronomii polega na podzieleniu się zyskiem osiągniętym konkretnego dnia.