Wczoraj na terenie Starachowic doszło do groźnie wyglądającego wypadku

Wczoraj około godz. 9:00 mieliśmy bardzo groźnie wyglądający wypadek. Ustalenia wskazują na to, że 28-letni mężczyzna spadł z rusztowania.

Prace przy przybudówce

Wypadek wydarzył się przy ul. Radomskiej w Starachowicach. Na miejscu szybko pojawili się stróże prawa, jak i ratownicy medyczni. Wstępne ustalenia wskazują na to, że do nieszczęśliwego wypadku doszło w trakcie prac przy przybudówce.

Trudno mówić coś o obrażeniach, ale pewne jest, że 28-letni mężczyzna znajduje się w bardzo ciężkim stanie. Można nawet powiedzieć, że w skarżyskim szpitalu (tam trafił 28-latek) trwa dramatyczna walka o życie mężczyzny. Oczywiście to z perspektywy policji nie zamyka sprawy – możemy mówić o wyjaśnianiu okoliczności zdarzenia.

Cokolwiek się wydarzyło, dobrze byłoby, aby sytuacja posłużyła za nauczkę. Prace na wysokości wymagają ogromnej troski o bezpieczeństwo. Jeżeli coś pójdzie nie tak, możliwe są poważne problemy. Warto też pamiętać o tym, że pewność siebie łatwo pomylić z głupotą – przy pracach na wysokości trzeba zachowywać się pewnie i jednocześnie nie można zapomnieć o bezpieczeństwie.