Prezent dla przedszkolaków

Gmina Starachowice może służyć za przykład tego, jak należy dbać o placówki oświatowe. Ponadto warto podkreślić rolę spółki Cerrad i to właśnie na tej spółce się skupimy.

Remonty łazienek

Spółka Cerrad postanowiła pomóc w remontach łazienek. Co więcej, można mówić już o czynach – wychowankowie Przedszkola Miejskiego nr 15 mogą korzystać z odnowionych i kolorowych toalet. Wypada też wspomnieć o tym, że Marek Materek jest bardzo zadowolony z działań firmy (doszło nawet do specjalnych podziękowań, podziękowania złożyła też dyrektor placówki nr 15).

Być może nie wszyscy wiedzą – pomoc podczas remontów łazienek to niejedyna sprawa, na którą powinno się zwrócić uwagę. Zresztą mówił na ten temat Marek Materek – spółka stworzyła miejsca pracy oraz angażuje się w życie kulturalne i społeczne. Najkrócej mówiąc, chodzi o działania na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.

Pozostaje mieć nadzieje, że firma w dalszym ciągu będzie wspierać lokalną społeczność. Pomoc przy remontach łazienek to przykład inicjatywy, która może uszczęśliwić wiele rodzin.