w ,

Mieszkańcy Starachowic doczekają się obwodnicy

Z pewnością są osoby, którym marzy się obwodnica Starachowic. Jest to zrozumiałe i co najważniejsze, wszystko wskazuje na to, że miasto doczeka się obwodnicy.

Sto obwodnic

Warto zaznaczyć, że budowa obwodnicy związana jest z programem, który ma na celu budowę obwodnic. Dokładnie mówiąc, chodzi o program, który ma przyczynić się do powstania stu obwodnic.

Być może zadajesz sobie pytanie, co można powiedzieć o przebiegu obwodnicy? Od razu odpowiadając, na ten moment nawiązanie do konkretów jest nierealne. Przyczyna takiego stanu rzeczy jest bardzo prosta – warianty przebiegu obwodnicy powstaną w ramach prac przygotowawczych. Na dobrą sprawę w tym momencie należy skupić się na czymś innym – obwodnica to znak, że zwrócono uwagę na przepustowość i płynność ruchu tranzytowego. Poza tym obwodnica to troska o bezpieczeństwo i komfort.

Celem jest zbudowanie drogi klasy GP. Do tego dochodzi m.in. powstanie węzła drogowego, skrzyżowań jednopoziomowych czy dodatkowych jezdni do obsługi przyległych terenów (możliwa też przebudowa innych dróg publicznych).

Prezent dla przedszkolaków

W najbliższą sobotę kolejny pchli targ