Mistrzostwa Polski w kickboxingu

Już w piątek rozpoczną się mistrzostwa Polski w kickboxingu. Chodzi o formułę Low Kick, czyli dozwolone są niskie kopnięcia okrężne w udo lub łydkę. Być może nie wszyscy wiedzą – do rywalizacji staną juniorzy i seniorzy.

Szykują się bardzo ciekawe zawody

Z całą pewnością można powiedzieć, że emocji nie powinno zabraknąć. Zresztą wystarczy zwrócić uwagę na zainteresowanie imprezą – w zawodach weźmie udział ponad 200 osób. Warto również podkreślić, że są to osoby z naprawdę różnych klubów.

Kiedy są jakieś zawody, trudno wyobrazić sobie brak nagród. Nie inaczej jest w przypadku tych mistrzostw (ponadto wiadomo, jak wyglądają przygotowane medale). Odnosząc się już do samych zawodów, mistrzostwa kraju zaczną się w piątek, ale pierwsze walki zaplanowano na sobotę. Na piątek przewidziano rejestrację zawodników, ważenie oraz odprawę sędziów, trenerów i kierowników ekip. Uroczyste otwarcie zawodów zaplanowano na sobotę, godz. 15:00. Co ciekawe, nie oznacza to tego, że przed południem nie będzie się nic działo – początek eliminacji o godz. 9:00.