Festyn Rodzinny Ekolato w Starachowicach

Okres wakacyjny sprzyja różnego rodzaju eventom. Za przykład może posłużyć choćby Festyn Rodzinny Ekolato w Starachowicach. Co możemy powiedzieć o tym wydarzeniu?

Jaka ocena?

Dla niezorientowanych – możemy mówić o sporym sukcesie. Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości, wystarczy zwrócić uwagę na zdjęcia z wydarzenia. Widać wyraźnie, że udało się zgromadzić naprawdę sporo ludzi.

Wypada jeszcze zadać sobie pytanie, na co można było liczyć? Oczekiwania dorosłych i dzieci nie są rozbieżne, co stanowi pewien kłopot. Niemniej organizatorzy byli w stanie to uwzględnić. O szczegółach można rozmawiać i rozmawiać – weźmy sobie za przykład ekologiczne produkty. Ekologiczne produkty może nie cieszą się sporym zainteresowaniem, ale trzeba też pamiętać, że znalezienie takich smakołyków nie jest najprostszym zadaniem. Dodatkowo można rozmawiać o kuchni regionalnej – kuchnia to temat, który niejako cały czas możemy odkrywać na nowo. Można też dyskutować choćby o winie ze świętokrzyskich winnic czy stoiskach edukacyjnych. Oczywiście nie zabrakło także zabaw i konkursów dla dzieci. Wypada jeszcze na koniec zaznaczyć, że mieliśmy Strefę Zdrowia – wydaje się, że czasem zupełnie lekceważymy to, iż zdrowie mamy tylko jedno.

Nieobecni mają czego żałować. Warto też pamiętać o tym, że koniec jednego eventu może oznaczać, iż już niedługo doczekamy się następnego.

Jeżeli szukasz informacji ze stolicy województwa, pora zajrzeć pod ten adres.