Znaleziono narkotyki!

Praca w policji oznacza, że nie ma miejsca na nudę i trzeba liczyć się z trudnymi sytuacjami. Tym razem możemy mówić o zatrzymaniu narkotyków.

O kogo chodzi?

Zatrzymanie dotyczyło 26-letniego mieszkańca miasta i 17-letniego obywatela Mołdawii. Warte odnotowania jest też to, że wszystko zaczęło się od kontroli.

Wiadomo również, że obaj panowie mieli ze sobą susz i proszek. Wstępne rozpoznanie wskazuje na to, że możemy mówić o posiadaniu marihuany i amfetaminy. Wiemy też, że znaleziono niemal 4 gramy suszu i prawie 12 gramów proszku. Konsekwencje czekające obu panów nie są znane, ale można przypuszczać, że muszą oni spodziewać się poważnych konsekwencji.

Wyciąganie wniosków

Trudno też nie zadać sobie pytania, kiedy w końcu zaczniemy być odpowiedzialni? Wokół nie brakuje negatywnych przykładów związanych z narkotykami, a mimo to są ludzie, którzy na własne życzenie wybierają kłopoty. Oczywiście szczegóły przedstawionego przypadku to w dużej mierze tajemnica – wystarczy powiedzieć, że nie wiemy, czy zatrzymani znajdowali się pod wpływem środków odurzających.