Czeka nas bezpłatna komunikacja miejska?

Bezpłatna komunikacja to coś, co brzmi bardzo optymistycznie. Niektórzy mogą też powiedzieć, że mowa o czymś zupełnie nierealnym, ale prawda przedstawia się nieco inaczej.

Tajemnicza zapowiedź

Marek Materek wykorzystał swój profil społecznościowy do zadania pytania o wprowadzenie bezpłatnej komunikacji miejskiej. Nie ulega wątpliwości, że jest to pytanie, które mogło wzbudzić wiele emocji. Można przypuszczać, że bezpłatna komunikacja miejska to coś, co wzbudza zainteresowanie wielu osób. Z drugiej strony musimy pamiętać o tym, że na ten moment brakuje konkretów (od planów do realizacji droga jest daleka).

Warto również zdać sobie sprawę z tego, jak wygląda plan prezydenta – możemy usłyszeć, że celem jest premiowanie osób, które płacą podatki lokalnie. Można też powiedzieć, że promocja tych osób to forma zachęty również dla innych. Do tego trzeba pamiętać o tym, że wprowadzenie bezpłatnej komunikacji miejskiej powinno zwiększyć liczbę pasażerów i zmniejszyć liczbę pojazdów.

Co sądzisz o wprowadzeniu bezpłatnej komunikacji miejskiej? Warto również wiedzieć, że bezpłatna komunikacja miejska to temat, o którym słychać nie tylko w Starachowicach.