Nowości na starachowickim cmentarzu

Kiedy zbliża się Wszystkich Świętych, ludzie znacznie częściej odwiedzają groby bliskich. Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego – wszystkim zależy na tym, aby groby zmarłych prezentowały się w odpowiedni sposób.

Można liczyć na pomoc

W związku z tym na starachowickim cmentarzu komunalnym Bugaj pojawiły się pewne nowości. Przez nowości należy rozumieć nowe wyposażenie – konewki, miotły i szufelki. Wszystko znalazło się na specjalnym stojakuporządek jest najistotniejszy. Bardzo ważne jest też to, że możemy mówić o inicjatywie, która wzbudziła spore zainteresowanie. Jakby nie patrzeć, chodzi o przedmioty, które w ostatnim czasie mają spore znaczenie.

Z drugiej strony należy pamiętać o tym, że cmentarze mogą być odwiedzane przez cały rok. Oczywiście, kiedy zbliża się listopad, ruch jest wzmożony, ale nie tylko na tym trzeba się koncentrować. Pomysł i realizacja to bez wątpienia dwa duże plusy, ale mimo to trudno nie zadać pytania, co będzie dalej? Nie ma też co ukrywać, że nowe wyposażenie można odbierać jako szybką próbę poprawy wizerunku.