Kolejne spotkanie podróżnicze – z kim tym razem?

Od pewnego czasu mamy do czynienia z organizowaniem spotkań podróżniczych. Miejsce zawsze jest niezmienne – starachowicka biblioteka.

Kto tym razem będzie czekać?

Najbliższe spotkanie zaplanowano na 22 października – gościem będzie Aneta Marciniak. Gdyby ktoś nie wiedział – Aneta Marciniak jest dziennikarką jednej z lokalnych gazet. Plan zakłada, że spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00.

Gdyby ktoś interesował się szczegółami, najlepszym rozwiązaniem jest uczestnictwo w wydarzeniu. Wypada też dodać, że poruszane informacje będą odnosić się do relacji między Orientem a Europą. Warto również wiedzieć, że czeka nas kolejne spotkanie, które można określić drogą od czytelnika do podróżnika. Mamy różne cele i co najważniejsze, nie zawsze wiemy, jak te nasze cele zrealizować. Jeżeli myślisz o podróżowaniu, częste wizyty w starachowickiej bibliotece mogą okazać się pomocne. W każdym razie na pewno nie zaszkodzą.

Warto też odnotować, że możemy mówić o dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu (Fundusz Promocji Kultury).