Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Wąchocku zaprasza na ostatni wakacyjny piknik!

Ostatni letni piknik w tym roku. Pożegnanie wakacji 28 sierpnia w Wąchocku. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Wąchocku zaprasza mieszkańców i turystów o godzinie 17.00 na plac rekreacyjny nad zalewem.

Wakacje powoli dobiegają końca, dzieci i młodzież wracają w przyszłym tygodniu do szkół. MGOK organizuje już po raz ostatni w sierpniu piknik, na którym nie zabraknie atrakcji. Przede wszystkim wystąpi na żywo harcerski zespół ,,Wołosatki’’. Jest to kielecki zespół muzykalno- instrumentalny, który gra na scenie już ponad 45 lat. Przez grupę przeszło wielu utalentowanych artystów. Młode pokolenie zespołu co roku uświetla ważne wydarzenia w regionie (i nie tylko) swoimi występami.

Wiele atrakcji podczas pikniku

Oprócz wspomnianego zespołu wystąpi także duet muzyczny Szymona Piaseckiego i Wojciecha Sochy. Artyści wykonają swoje utwory przy akompaniamencie gitary i pianina. Odbędą się także liczne konkursy, występy karaoke i pokazy akrobatyczne. Najmłodsi również nie będą się nudzić, gdyż czekają na nich dmuchawce, karuzele i wiele innych ciekawych zajęć. Uczestników pikniku czeka także poczęstunek z grilla.

Zlot pojazdów zabytkowych, czyli 7 Legenda Stara

W ostatni weekend sierpnia miłośnicy zabytkowych pojazdów będą mieli okazję uczestniczyć także w Zlocie Pojazdów Zabytkowych. Pokazy reliktowych aut i motocykli przewidziane są w Wąchocku, Starachowicach oraz w Mircu. W wystawie będzie wystawionych około stu pojazdów. Nie zabraknie także sławnego STARA.