City Park Apartments powstaje w Starachowicach

W Starachowicach rozpoczęły się prace budowlane, których efektem będzie powstanie w mieście nowoczesnego kompleksu City Park Apartments. Osiedle umiejscowiono przy ul. Pileckiego.

Inwestor kupił nieruchomość już w grudniu 2018 roku. Jednak konieczne było zebranie wszelkich zezwoleń, które umożliwiły rozpoczęcie budowy. Dlatego prace budowalne ruszyły dopiero niedawno. Ich pierwszy etap będzie polegał na zlikwidowaniu budynku, który znajduje się w miejscu inwestycji. Dawniej działał w nim Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Jak będą wyglądały apartamenty City Park Apartments?

Apartamenty w City Park Apartments będą wyposażone w obszerne balkony, które mają stanowić aż 25% powierzchni całego lokum. Ponadto, nieruchomości na parterze będą posiadały własne ogródki, które będą miały powierzchnię dwa razy większą niż samo mieszkanie. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców będzie parking podziemny i duża winda, która będzie prowadziła od garażu do każdej kondygnacji. Oferowane mieszkania mają różne metraże i położenia, dlatego każdy zainteresowany może wybrać to co najbardziej mu odpowiada. Infrastruktura budynku oraz parkingi będą odpowiadały potrzebom osób niepełnosprawnych.