Starachowicki Star zmierzy się z Unią Tarnów w 15. kolejce III Ligi

W sobotę, 4 listopada, o godzinie 13:00 odbędzie się spotkanie III ligi piłki nożnej pomiędzy Star’em Starachowice a Unią Tarnów. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Zbylitowska w Tarnowie. Piłkarze Stara przyjeżdżają do Tarnowa po porażce 0:1 na własnym terenie z KSZO 1929 Ostrowiec przed tygodniem. Z kolei, Unia jest w dobrej formie – w ostatnich czterech meczach odniosła trzy zwycięstwa.

Sebastian Mazur, dyrektor sportowy Staru Starachowice, podkreślił podczas rozmowy z Radiem Kielce, że ich przeciwnik jest silny i zyskał status faworyta. Mimo to, Starachowiczanie są zdeterminowani, aby zdobyć jak najwięcej punktów w pozostałych czterech kolejkach tej rundy. – Pierwszą okazją będzie mecz w Tarnowie, choć zdajemy sobie sprawę, że nie będzie łatwo – podkreśla Mazur. – Cieszyć będziemy się z każdego zdobytego punktu – dodał.

Przed tym spotkaniem Star zajmuje siódme miejsce w tabeli III ligi z dorobkiem 22 punktów, podczas gdy Unia uplasowała się na dziesiątym miejscu, tracąc do Starachowic tylko jeden punkt. Niestety, w zespole ze Starachowic nie zagra obrońca Krystian Bracik, który pauzuje za kartki.