Piknik "Lato odlatuje z latawcami" dla miłośników latawców i nie tylko!

Entuzjaści latawców, jak również wszyscy szukający dobrej zabawy, są serdecznie zaproszeni na piknik pod hasłem „Lato odlatuje z latawcami”. Wydarzenie to odbędzie się już w najbliższą środę, 30 sierpnia, w malowniczym Porcie Lubianka. Na uczestników czeka wiele atrakcji – od animacji dla najmłodszych, poprzez mnóstwo sportowych rywalizacji, po wspólne malowanie twarzy. Głównym punktem programu będzie oczywiście kolorowanie i puszczanie latawców.

Scenerią dla pikniku będzie obszar przy Amfiteatrze w Porcie Lubianka. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 w środę, 30 sierpnia, a jego planowany czas trwania to przynajmniej dwie godziny. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie podczas tej wyjątkowej imprezy o charakterystycznym tytule „Lato odlatuje z latawcami”.

Organizację tego letniego pikniku mają na swoim koncie instytucje takie jak Miejska Biblioteka Publiczna w Starachowicach im. Adolfa Dygasińskiego, Centrum Usług Społecznych, Spółdzielczy Dom Kultury SSM oraz Hufiec ZHP Starachowice. Wydarzenie to jest częścią większego projektu, którego celem jest „Rewitalizacja – lepsze życie w Starachowicach, mieście, które znalazło pomysł dla siebie”.