Wysokie zwycięstwo Staru Starachowice

Wygrywamy u siebie wynikiem 5:0

To był bardzo dobry mecz w wykonaniu Staru Starachowice. W ramach 31 kolejki 4 ligi świętokrzyskiej nasza drużyna mierzyła się na swoim własnym boisku z Orliczem Suchedniów. Dzięki konsekwentnie realizowanej taktyce oraz niezłomnej postawie naszych piłkarzy udało się osiągnąć wynik wynoszący aż 5:0.

Przebieg meczu

Wszystko od samego początku układało się pod grę Staru Starachowice. Nasi piłkarze nie odpuszczali od pierwszych minut, efektem czego była bramka 1:0, którą w 12 minucie strzelił Dmytro Yefimenko. Ten sam zawodnik kwadrans później podwyższył na 2:0. Orlicz nie był w stanie jakkolwiek odpowiedzieć na bramki gospodarzy, nie dał także także rady odeprzeć ataków. Te po raz trzeci przyniosły skutek w 30 minucie, kiedy to futbolówkę w światło bramki skierował Kacper Ambrozik. W drugiej połowie piłkarze Stara tylko dobijali rywali. Najpierw uczynił to w 68 minucie Przemysław Śliwiński, natomiast Piotr Stefański podwyższył ten wynik w 74 minucie.