Star Starachowice z bardzo dobrym wynikiem

Moravia Morawica przegrywa u siebie ze Starem

Star Starchowice w tym roku radzi sobie bardzo dobrze w regionalnych rozgrywkach, a dobra forma zawodników znowu została potwierdzona w meczu z Moravią Morawicą. Rywalizacja odbyła się w ramach 28 kolejki 4 ligi świętokrzyskiej. Po bardzo dobrej grze i postawie naszych zawodników udało się wypracować rezultat 0:2 i tym samym wywieźć z Morawicy trzy punkty.

Przebieg meczu

To, co zobaczyliśmy w pierwszej połowie wcale nie wskazywało na to, która z drużyn ostatecznie zasłuży w tym dniu na zgarnięcie kompletu punktów. Jedyne, co pozostaje po pierwszych 45 minutach to uczucie niesmaku, związane z żółtą kartką dla zawodnika Stara. W drugiej połowie ogólny obraz gry gości wyglądał zdecydowanie lepiej. W 50 minucie Bartosz Szydłowski strzelił gospodarzom pierwszą bramkę. Tym razem to gracze Moravii grali ostrzej i to oni oglądali żółte kartoniki. Na 0:2 podwyższył w 66 minucie Michał Smolarczyk. Pomimo starań gospodarzom nie udało się przeprowadzić akcji, która pozwoliłaby im zdobyć choć bramkę honorową.