Udany koncert Eleni w Starachowicach

19 października do Starachowic przyjechała Eleni. Koncert piosenkarki odbył się w Parku Kultury.

Tłumy na koncercie artystki

Publiczność dopisała, nie odstraszyły jej rygory sanitarne obowiązujące w czasie koncertu. Sala w starachowickim Parku Kultury była prawie w stu procentach zapełniona. W czasie występu artystka zaśpiewała zarówno starsze jak i nowsze utwory. Pojawiły się najbardziej znane piosenki takie jak ,, Miłość jak wino’’ oraz ,,Niech lato spełni sny’’.  Utwory Eleni trafiają w gusta nie tylko starszej, ale i młodszej widowni.

To nie pierwszy występ Eleni w regionie

To już drugi występ artystki w Starachowicach. Poprzednio dała koncert w 2009 roku w Hotelu Europa. Występowała także w 2008 roku w Chybicach. Podobnie jak ponad 10 lat temu, tak i teraz spotkała się z ogromnym entuzjazmem widowni. Tematy poruszane w piosenkach są uniwersalne i pozostają cały czas bliskie każdemu człowiekowi. Artystka w swoich kompozycjach porusza problematykę miłości, smutku, radości i tęsknoty. Tematy te są bliskie każdemu człowiekowi niezależnie od wieku.

Kim jest Eleni?

Artystka posiada greckie korzenie. Eleni urodziła się w Polsce, ale jej rodzice wyemigrowali z Grecji do Polski w latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku. Ma ośmioro rodzeństwa, a sama jest najmłodsza. Piosenkarka nazywa się właściwie Eleni Tzokas, a nosi nazwisko rodowe Milopoulu.

Eleni już w dzieciństwie wyróżniała się dużym talentem muzycznym. W sumie artystka może pochwalić się dorobkiem kilkunastu wydanych płyt.